Чудовий викладач

Навчалася на перукаря у майстра Вікторії за адресою вул.Пантейлемнівська, 126. Вікторія не просто майстер своєї справи, а й чудова терпляча людина

Ольга

Курси перукаря

Пройшла курс навчання “Профі” у майстра виробничого навчання на вул. Терешковій, 18 Ірини. Велике дякую за доступне пояснення та можливість поєднувати роботу та навчання

Світлана

Курси колористики

Проходила курси з колористики. Сподобалося найбільше, що багато практичних занять, де всі тобі чітко деталізують і пояснюють.

Наталя

Чудовий навчальний центр

Велика подяка викладачеві курсу перукарського мистецтва Вікторії. Видно, що цій людині дуже подобається своя робота. Щоразу вчилися чогось нового та цікавого, а головне все зрозуміло і доступно)

Яна

Дуже задоволена

Шукала де пройти курси нарощування вій, подруга порадила піти в даний навчальний центр і не помилилася) Майстер дуже докладно пояснювала і якщо щось було не зрозуміло або не виходило завжди підказувала і допомагала щоразу. Дякую)

Катерина

Курс “Базовий+”. Дуже задоволена викладачем.

Пройшла навчання у мережі перукарень “Диво ножиці”. Залишилася дуже задоволена викладачем та колективом. Рівень знань, отриманий за період навчання, достатній, щоб після нього приступити до самостійної роботи. Була достатня кількість практики, щоб освоїти навички перукарського мистецтва. Після навчання забезпечили робочим місцем у мережі перукарень “Диво ножиці”.

Валерія

підстригли дуже добре, приємний колеків, сервіс на

підстригли дуже добре, приємний колектив, сервіс на відмінному рівні, дякую майстрам)

Олексій

Величезна Подяка Ірині Миколаївні

Хочу Виразити Велику Подяку Ірині Миколаївні. За Повну інформацію та правильної подачі знань за курсом апаратного манікюру, на стільки грамотно, зрозуміло і не дорого. І взагалі Ірина Миколаївна людина з Великої Букви, а Педагогів з подачі знань в області Перукарського Мистецтва, В Одесі та в Одеській Області Не Знайти !!!!! Отримала Вагон Знань та Позитиву

Регіна

Хороший навчальний центр

Проходила курси майстра нігтьового сервісу на селищі Котовського. Залишилася дуже задоволена колективом і викладачем Галиною. Була практика та теорія, допомога у виборі інструменту. Майстер мені все докладно та доступно пояснювала. Велике дякую)))

Олена

Дякуємо великому чудовому викладачеві Ірині Миколаївні ❤️

Дякуємо величезному викладачеві, Ірині Миколаївні! Вона прекрасна і чудова людина з великою душею. За те, що вона добре навчає, зрозуміло пояснює матеріал. Я дуже задоволена, що потрапила саме до неї!

Катя

Курс «Профі»

Пройшла повне навчання курсу «Профі», майстер Ірина Миколаївна, вона доступна та швидко подає інформацію, а головне підтримує гарний настрій протягом усього курсу!)

Христина

Приголомшливий навчальний центр

Хочу висловити велику подяку за навчання у навчальному центрі “Чудо Ножиці”! Дякуємо адміністрації, що увійшли в моє становище, бо я не з Одеси. Вони допомогли мені зробити моє навчання. Дуже задоволена своїм викладачем Тетяною – доступно пояснює все та показує. Якщо щось незрозуміло, то завжди підкаже та допоможе. Дуже грамотно та методично правильно пояснює кожному учневі. Уважна всім. Навчання пройшло на найвищому рівні, було все зрозуміло і виразно, було багато доступних та цікавих уроків. Тішить безліч практики, це той випадок, коли моделей шукати не потрібно, вони приходять самі. На даний момент я впевнена у собі та у своїх силах.
Велике спасибі. Удачі та прицвітання!

Анастасия

Навчалася на майстри універсала, хочу сказати

Навчалася на майстри універсала, хочу сказати велике спасибі майстру Анастасії, яка мене навчала. Все дуже доступно пояснює, багато практики, жодної води, дуже рекомендую! P.S. Все працюю ?

Инга

Захоплення від навчання

Пройшла навчання кератину та ботоксу. Знання, отримані на навчанні, безцінні! Дякуємо майстру Тетяні!

Наталя

Найкращий навчальний центр

Це найкраще місце, де мені доводилося бути як модель! Вікторія майстер стрижки неймовірна жінка, її учням дуже пощастило з нею!
Ірина майстер з нарощування та ламінування вій просто гуру своєї справи!
Ну а атмосфера це окрема тема, приходячи до них занурюєшся у турботу, теплоту та затишок!
Щире вам дякую!

Мила

Навчання пірсингу

Навчалася на Балківській, 28 у Ірини. Пройшла повний курс пірсингу. Все доступно, багато відпрацювання. Дякуємо центру за знання та досвід.

Ірина

Дякуємо викладачеві Тетяні за навчання,

Дякуємо викладачеві Тетяні за навчання, дуже задоволена, вам теж рекомендую!!

Нарміна

Навчалася у майстра Ірини Миколаївни,

Навчалася у майстра Ірини Миколаївни, Героїв Крут, 18. За 15 днів навчання залишилася дуже задоволена, багато чому навчилася) Рекомендую саме тут навчатися)

Діана

Обязательное поле

Як вас звати? (ім'я, або повне ПІБ)
Ваша адресу електронної пошти?
Заголовок для вашого відгуку.
Що Ви думаєте про нас?
rating fields
Залишились питання?

  Ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин, щоб на них відповісти

  Контакти

  Курси перукарського мистецтва «Чудо Ножиці»
  Телефони: 067 304 80 68
  Графік роботи:
  Пн-Нд 08:00 - 20:00
  Ми у соц. мережах: